Bezoperacyjne, skuteczne leczenie zylakow metoda skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler - TO PRZEŁOM W LECZENIU ŻYLAKÓW.!!!

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY
DUO-MED  
dr n.med. Andrzej Popow

Gabinet specjalizuje się  w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość,GERD,nowotwory). Usuwamy zmiany skórne z niezbędną histopatologią oraz leczymy chirurgicznie  wrastające paznokcie. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler. Leczenie żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych skleroterapią.

Duo-Med to również gabinet stomatologiczny oraz gabinet medycyny estetycznej BeautySphere. Zapraszamy. 

Prywatny Gabinet Chirurgiczny dr n.med. Andrzej Popow

Specjalista chirurg, flebolog

17-200 Hajnówka  ul.11-Listopada 17

Rejestracja telefon :+48 858732000 /od poniedziałku do piatku  godz 09-16,soboty godz 9-13/ mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bardzo proszę nie dzwonić na komórkę w sprawie rejestracji   +48 604570979, na komórkę proszę dzwonić tylko z problemami medycznymi.

W sytuacji pilnego kontaktu z lekarzem, prosze o wysłanie SMS-a na komórke,lub pozostawienie wiadomości  w rejestracji z numerem telefonu,wówczas oddzwonię. Kontakt pacjenta z lekarzem jest ważnym elementem leczenia.

Strefa innowacji w TVBhttp://bialystok.tvp.pl/36139229/23022018

Film jak ja to robię

Kontakt stacjonarny codziennie od 9 do 16, przedłużony w dniach przyjęć. 
Harmonogram przyjęć na witrynie:  http://www.popow.terminwizyty.pl

Gabinet posiada umowę na recepty refundowane.

Nowość: wykonujemy zabiegi  medycyny estetycznej, które nie są świadczeniami zdrowotnymi w rozumieniu ustawy ,ale wpływają na jakość życia ,poprawiając  wygląd. Dlatego  więcej informacji na ten tamat  na  samodzielnej witrynie  www.beautysphere.com.pl

Istnieje możliwość płatności : kartami kredytowymi i bankowymi.

Swoje uwagi odnośnie tej witryny proszę   kierować na adres mailowy   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  oraz można  umawiać wizyty.

Z opiniami o pracy gabinetu, rezultatach lecznia oraz z wszelkimi uwagami i sugestiami serdecznie zapraszam na nasz profil na Facebooku.

Znany lekarz 

Dr n.med. Andrzej Popow - DUOMED jest ekspertem udzielającym rad na portalu Estheticon.pl.

----------------------------------

Sprawdź czy masz nadwagę: Kalkulator BMI

Wszelkie informacje (noclegi, gastronomia, atrakcje) o regionie Puszczy Białowieskiej i Hajnówce można znaleźć na witrynie Centrum Turystyki Regionu Puszczy Białowieskiej.

Rezerwacja online

Uwaga : Warto wejść w rezerwację on-line, ponieważ tu są aktualne dane na temat wolnych terminów, łatwiej wówczas zaplanować wizytę. Rezerwacja on-line jest sprzężona w programem do obsługi obu gabinetów. Program dostarczyła firma pl-soft.

Polecam !!!

---------------------

Początek strony