Bezoperacyjne, skuteczne leczenie zylakow metoda skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler - TO PRZEŁOM W LECZENIU ŻYLAKÓW.!!!

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY
DUO-MED  
dr n.med. Andrzej Popow

Gabinet specjalizuje się  w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość,GERD,nowotwory). Usuwamy zmiany skórne z niezbędną histopatologią oraz leczymy chirurgicznie  wrastające paznokcie. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler. Leczenie żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych skleroterapią.

Duo-Med to również gabinet stomatologiczny oraz gabinet medycyny estetycznej BeautySphere. Zapraszamy. 

Każda metoda ma swoje plusy i minusy.


Najczęściej stosowanymi metodami  leczenia żylaków są chirurgia i skleroterapia .
Stosowanie tzw.kriostripingu wymaga również postępowania chirurgicznego.  
W leczeniu chirurgicznym wymagane jest znieczulenie i leżenie w szpitalu.

Po zabiegu chirurgicznym pozostają blizny i konieczne jest zwolnienie lekarskie.Mogą być powikłania po znieczuleniu, np.; zespół popunkcyjny. Skleroterapia nie wymaga znieczulenia ,zabieg wykonuje się ambulatoryjnie i bezpośrednio po zabiegu pacjent może kontynuować swoja pracę zawodową.
Po skleroterapii nie ma blizn ,czasami występują przebarwienia ,które z czasem ustępują. Skleroterapia jest na tyle bezpieczną metodą leczenia żylaków, że może być stosowana u pacjentów z przeciwwskazaniami do leczenia operacyjnego.

Żylaki nawrotowe występują w każdej metodzie i są nieuniknione. Kolejna operacja naraża na ryzyko powikłań anestezjologicznych. Skleroterapia po każdej metodzie rozwiązuje problem.

Reasumując, mając duże doświadczenie w leczeniu chirurgicznym /jestem chirurgiem/ oraz w skleroterapii uważam ,że skleroterapia piankowa pod kontrolą USG  jest najbardziej optymalnym i bezpiecznym  sposobem leczenia żylaków kończyn dolnych.  

 

Dr n.med. Andrzej Popow - DUOMED jest ekspertem udzielającym rad na portalu Estheticon.pl.

----------------------------------

Sprawdź czy masz nadwagę: Kalkulator BMI

Rezerwacja online

Uwaga : Warto wejść w rezerwację on-line, ponieważ tu są aktualne dane na temat wolnych terminów, łatwiej wówczas zaplanować wizytę. Rezerwacja on-line jest sprzężona w programem do obsługi obu gabinetów. Program dostarczyła firma pl-soft.

Polecam !!!

---------------------

Początek strony