Bezoperacyjne, skuteczne leczenie zylakow metoda skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler - TO PRZEŁOM W LECZENIU ŻYLAKÓW.!!!

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY
DUO-MED  
dr n.med. Andrzej Popow

Gabinet specjalizuje się  w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość,GERD,nowotwory). Usuwamy zmiany skórne z niezbędną histopatologią oraz leczymy chirurgicznie  wrastające paznokcie. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler. Leczenie żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych skleroterapią.

Duo-Med to również gabinet stomatologiczny oraz gabinet medycyny estetycznej BeautySphere. Zapraszamy. 

Starzenie  jest naturalną cechą każdego człowieka.Związane jest z wiekiem oraz spowodowane jest działaniem czynników zewnętrznych.

Objawia się pojawianiem się zmarszczek, powiększaniem się bruzd np: nosowo-wargowych. Od lat człowiek stara się powstrzymać te objawy stosując różne środki miejscowe działające  bezpośrednio na skórę ,szczególnie twarzy oraz tzw wypełniacze. Wśród wypełniaczy znane są wypełniacze tzw. pernamentne ,czyli trwale utrzymujace się w skórze bądź tkance podskórnej lub tymczasowe.Trwałe środki wypełniające mają zasadnicza wadę,utrzymują się w danym zaaplikowanym miejscu i niepodlegają zmianom jakie nastepują w  wyniku starzenia się, więc po dłuższym okresie czasu zamiast poprawiać wygląd pogarszają go.Uznano więc ,że najlepszym środkiem na utrzymanie właściwego wyglądu jest taka substancja ,która degraduje się w organiźmie w określonym czasie i pozwala na okresowe stosowanie tego środka w innym miejscu na twarzy ,tak by utrzymać właściwy wygląd skóry.Takim środkiem jest kwas hialuronowy.Jest to substancja ,która wiąże wodę nadając skórze właściwy wygląd.Jest obecnie najbezpieczniejszą substancją stosowaną w medycynie estetycznej do modelowania twarzy oraz do neutralizowania zmarszczek oraz pogłębiajacych się bruzd.Okresowo powtarzane zabiegi aplikacji kwasu hialuronowego pozwalają na zachowanie świeżości twarzy odpowiednio do wieku danego człowieka .Oprócz likwidowania niedoskonałości skóry ,kwas hialuronowy stosuje się również do modelowania i powiększania ust.

Kolejnym środkiem do likwidacji zmarszczek  sa tzw neuromodulatory .Określa się je powszechnie ,ale nieprezyzyjnie  jako toksyna botulinowa  .Działanie  tego srodka  polega na zablokowaniu czasowym receptorów cholinergicznych mięśni twarzy,w celu zlikwidowania marszczenia się skóry w pewnych obszarach twarzy w wyniku nadmiernego napięci pewnych grup mięśni.Zwiotczenie określonych mięśni likwiduje określone deformacje na twarzy takie jak 1.tzw zmarszczki gladzizny 2.zmarszczki czoła oraz 3.tzw.kurze łapki.

Srodki stosowane  w medycynie estetycznej stosowane są w ilościach  znikomych w przeliczeniu na jednostki ,w znacznie  odbiegających od leczniczych stosowanych w pewnych schorzeniach neurologicznych 300 słabiej ,oraz toksycznych 1000 razy mniejszych.Tak więc toksyna botulinowa ,wbrew powszechnym opiniom jest  bardzo bezpiecznym środkiem wykorzystywanym w medycynie estetycznej.Mimo iż dzialanie botuliny jest czasowe ,zmiany w wyglądzie utrzymują się znacznie dłużej.Aby zabieg był rzeczywiscie bezpieczny,winien być wykonywany przez lekarza lub w asyście lekarza,lub osobę bardzo dobrze znającą anatomię twarzy.

Innym sposobem na pozbycie sie zmarszczek jest tzw mezoterapia,polegająca na ostrzyknieciu specjalnym preparatem określonych pól na twarzy,szyji  w celu likwidacji pozostałych drobnych zmarszczek.Drobne zmarszczki likwiduje się również tzw.rolerami.

Medycyna estetyczna oferuje rownież lipolizę iniekcyjną,polegająca na okłuciu specjalnym preparatem niewielkich obszarów na twarzy,pośladkach ,czy  tułowiu zawierające nadmiar tłuszczu, który ulega destrukcji ,dając jednocześnie poprawienie sylwetki.

W/w zabiegi wykonuje się w DUOMED Popow

 

Dr n.med. Andrzej Popow - DUOMED jest ekspertem udzielającym rad na portalu Estheticon.pl.

----------------------------------

Sprawdź czy masz nadwagę: Kalkulator BMI

Rezerwacja online

Uwaga : Warto wejść w rezerwację on-line, ponieważ tu są aktualne dane na temat wolnych terminów, łatwiej wówczas zaplanować wizytę. Rezerwacja on-line jest sprzężona w programem do obsługi obu gabinetów. Program dostarczyła firma pl-soft.

Polecam !!!

---------------------

Początek strony