Bezoperacyjne, skuteczne leczenie zylakow metoda skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler - TO PRZEŁOM W LECZENIU ŻYLAKÓW.!!!

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY
DUO-MED  
dr n.med. Andrzej Popow

Gabinet specjalizuje się  w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość,GERD,nowotwory). Usuwamy zmiany skórne z niezbędną histopatologią oraz leczymy chirurgicznie  wrastające paznokcie. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler. Leczenie żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych skleroterapią.

Duo-Med to również gabinet stomatologiczny oraz gabinet medycyny estetycznej BeautySphere. Zapraszamy. 

Co to jest pajączki?Artykuł pisze oddzielnie,bo to jest ważny problem. 

Pajączki są to  siateczkowate poszerzenia żylne kończyn dolnych.Najczęściej jest to wynik niewydolności żylnej,występują u osób obciążonych genetycznie.Stanowią one najczęściej problem kosmetyczny ,ale nie tylko.Dość często jest  to wynik niewydolności żylnej,występujące przy kostkach.

Na udach wystepują u osób z prawidłową wydolnością głównych pni żylnych,a są następstwem czynnika genetycznego, rozgrzewania/sauna ,opalanie/lub stosowania hormonów /antykoncepcji hormonalnej czy sterydoderapii/.

Są różne pajączki sine ,czerwone i inne,w tym artykule postaram sie opisać i pokazać trudności w likwidacji  oraz możliwości  identyfikacji ,nie tylko podświetlaczem,ale np VIVOLIGHT.Niedługo zaprezentuję własny  film z tego urządzenia.Poniżej moje własne zdjęcie.

Z urządzenia o nazwie VIVOLIGHT korzystam już od kilku miesięcy,zdobywając doświadczenie.To urządzenie pozwala na szcegółową lokalizację dopływów do pajączków .Już wiem ,że to świetne urządzenie pozwalajace na uzyskanie zdecydowanie lepszych wyników w skleroterapii pajaczków.Oczywiście napisze  więcej i filmy też ,ale wszystko to jest czas i praca w komputerze.

Likwidacja  pajączków-

 

Metod jest wiele,ale dominujące to laser i skleroterapia.

O laserze nie chce się wypowidac bo tego nie robię,ale dam przykłady wyników później.

Sklerorapia wg mnie jest najbardziej optymalną i skuteczną  metodą  w likwidacji tego typu patologii. Oczywiście nie napiszę wszystkiego od czego to zależy,bo to jest moja praktyka i doświaczenie.Skleroterapia wg mnie jest skuteczniejsza od laseroterapii jeżeli chodzi o kończyny dolne.

jeszcze napiszę więcej-artkuł w trakcie edycji. To jest tylko zwiastun możliwości.

Dr n.med. Andrzej Popow - DUOMED jest ekspertem udzielającym rad na portalu Estheticon.pl.

----------------------------------

Sprawdź czy masz nadwagę: Kalkulator BMI

Wszelkie informacje (noclegi, gastronomia, atrakcje) o regionie Puszczy Białowieskiej i Hajnówce można znaleźć na witrynie Centrum Turystyki Regionu Puszczy Białowieskiej.

Rezerwacja online

Uwaga : Warto wejść w rezerwację on-line, ponieważ tu są aktualne dane na temat wolnych terminów, łatwiej wówczas zaplanować wizytę. Rezerwacja on-line jest sprzężona w programem do obsługi obu gabinetów. Program dostarczyła firma pl-soft.

Polecam !!!

---------------------

Początek strony