Bezoperacyjne, skuteczne leczenie zylakow metoda skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler - TO PRZEŁOM W LECZENIU ŻYLAKÓW.!!!

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY
DUO-MED  
dr n.med. Andrzej Popow

Gabinet specjalizuje się  w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość,GERD,nowotwory). Usuwamy zmiany skórne z niezbędną histopatologią oraz leczymy chirurgicznie  wrastające paznokcie. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler. Leczenie żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych skleroterapią.

Duo-Med to również gabinet stomatologiczny oraz gabinet medycyny estetycznej BeautySphere. Zapraszamy. 

Etiopatogeneza owrzodzeń jest niezmiernie złożona. Znajomość tematu w zakresie anatomii i patomorfologii układów: tętniczego, żylnego i limfatycznego pozwala na właściwe określenie rodzaju i przyczyny powstawania owrzodzeń oraz na wdrożenie odpowiedniego leczenia. Owrzodzenie jest to różnej wielkości ubytek skóry właściwej i tkanki podskórnej, które uległy martwicy z powodu zaburzeń w napływie i odpływie krwi i chłonki w kończynach dolnych. Ze względu na główny czynnik patogenetyczny wyróżnić można następujące typy owrzodzeń:

·         żylne,

·         tętnicze,

·         limfatyczne,

·         cukrzycowe,

·         immunologiczne,

·         mieszane,

·         nowotworowe

Trudności w odpływie krwi żylnej z kończyn dolnych powodują określone zaburzenia w krążeniu, które mogą prowadzić do owrzodzeń w obwodowych częściach goleni .

 

 

Wśród owrzodzeń pochodzenia żylnego wyróżniamy:

Ø    owrzodzenia spowodowane niewydolnością żył powierzchownych - stanowią 81%

        wszystkich przypadków,

Ø    owrzodzenia spowodowane niewydolnością żył głębokich - stanowią około 14% 

              ogółu,

Ø    owrzodzenia spowodowane niewydolnością żył przeszywających,

Ø    owrzodzenia tzw. mieszane, spowodowane niewydolnością żył powierzchownych,

        głębokich i przeszywających w różnych wariantach .

            

 

Dr n.med. Andrzej Popow - DUOMED jest ekspertem udzielającym rad na portalu Estheticon.pl.

----------------------------------

Sprawdź czy masz nadwagę: Kalkulator BMI

Wszelkie informacje (noclegi, gastronomia, atrakcje) o regionie Puszczy Białowieskiej i Hajnówce można znaleźć na witrynie Centrum Turystyki Regionu Puszczy Białowieskiej.

Rezerwacja online

Uwaga : Warto wejść w rezerwację on-line, ponieważ tu są aktualne dane na temat wolnych terminów, łatwiej wówczas zaplanować wizytę. Rezerwacja on-line jest sprzężona w programem do obsługi obu gabinetów. Program dostarczyła firma pl-soft.

Polecam !!!

---------------------

Początek strony