Bezoperacyjne, skuteczne leczenie zylakow metoda skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler - TO PRZEŁOM W LECZENIU ŻYLAKÓW.!!!

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY
DUO-MED  
dr n.med. Andrzej Popow

Gabinet specjalizuje się  w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość,GERD,nowotwory). Usuwamy zmiany skórne z niezbędną histopatologią oraz leczymy chirurgicznie  wrastające paznokcie. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler. Leczenie żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych skleroterapią.

Duo-Med to również gabinet stomatologiczny oraz gabinet medycyny estetycznej BeautySphere. Zapraszamy. 

Skleroterapia to metoda polegająca na podaniu do światła żylaka specjalnego środka /sklerosantu/, który powoduje uszkodzenie ściany żylaka i jego zarośnięcie. Użyty sklerosant może być w postaci płynu oraz tzw.piany. W gabinecie DuoMed używana jest wyłącznie piana.
W celu uwidocznienia chorej żyły używa się specjalnych urządzeń. Małe żyłki uwidacznia się za pomocą podświetlacza, natomiast większe żyły kontroluje się za pomocą USG Doppler. Aparat USG jest niezbędny do oceny wydolności żył oraz do kontroli procesu podawania leku .
Zabiegi skleroterapii żylaków odbytu odbywa się ambulatoryjnie pod kontrola wzroku, z zastosowaniem specjalnego  rektoskopu z torem wizyjnym.

Dr n.med. Andrzej Popow - DUOMED jest ekspertem udzielającym rad na portalu Estheticon.pl.

----------------------------------

Sprawdź czy masz nadwagę: Kalkulator BMI

Rezerwacja online

Uwaga : Warto wejść w rezerwację on-line, ponieważ tu są aktualne dane na temat wolnych terminów, łatwiej wówczas zaplanować wizytę. Rezerwacja on-line jest sprzężona w programem do obsługi obu gabinetów. Program dostarczyła firma pl-soft.

Polecam !!!

---------------------

Początek strony