Bezoperacyjne, skuteczne leczenie zylakow metoda skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler - TO PRZEŁOM W LECZENIU ŻYLAKÓW.!!!

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY
DUO-MED  
dr n.med. Andrzej Popow

Gabinet specjalizuje się  w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość,GERD,nowotwory). Usuwamy zmiany skórne z niezbędną histopatologią oraz leczymy chirurgicznie  wrastające paznokcie. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler. Leczenie żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych skleroterapią.

Duo-Med to również gabinet stomatologiczny oraz gabinet medycyny estetycznej BeautySphere. Zapraszamy. 

TOKSYNA BOTULINOWA TYPU A ORAZ KWAS HIALURONOWY

Co powoduje zmarszczki?

Zmarszczki są to zmiany na twarz spowodowane wiekiem oraz układem mimicznym. Kiedy się śmiejemy, marszczymy brwi, mrużymy, wówczas mięśnie kurczą się, co powoduje formowanie się zmarszczek i linii. Oprócz tego, skóra wraz z wiekiem traci elastyczność, obniża się wilgotność skóry, co powoduje pogłębianie się zmarszczek i w konsekwencji zmarszczki pozostają na stałe obecne na twarzy. Częstą przyczyną powstawania zmarszczek jest również nadmierne lub nieumiejętne korzystanie z promieniowania słonecznego, czyli opalania się, a także zła dieta, palenie papierosów, gwałtowne odchudzanie, zła pielęgnacja skóry, spadek poziomu hormonów, stresujący tryb życia oraz klimatyzacja.

Jaką metodę wybrać?

Wygląd bardzo wyraźnych zmarszczek możemy poprawić wstrzykując preparaty wypełniające lub lekarstwa takie jak toksyna botulinowa typu A, albo łącząc obie te metody. Wybór najodpowiedniejszej metody zależy od miejsca, rodzaju, a także umiejscowienia zmarszczek.

Na czym polega leczenie toksyną botulinową?

Preparaty toksyny botulinowej typu A jest to naturalnie występujące białko bakteryjne. Zabieg polega na wstrzyknięciu podskórnie do mięśni poddawanych zabiegowi niewielkich ilości tej substancji w celu zredukowania zmarszczek. W ten sposób możemy redukować:

· tzw. „Kurze łapki”,

· zmarszczki gładzizny oraz

· zmarszczki czoła.

Toksyna botulinowa powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za nadmierne kurczenie się powodujące zmarszczki. Preparat nie przemieszcza się do innych okolic, jedynie leczone są miejsca poddane ostrzyknięciu.

Zabieg trwa 5-10 minut, towarzyszy temu minimalny dyskomfort, nie jest potrzebne znieczulenie i można bardzo szybko powrócić do codziennych czynności zaraz po zabiegu. Pierwsze oznaki działania toksyny botulinowej widoczne są po 2-3 dniach po zabiegu, a końcowy efekt 7-14 dni po zabiegu. Efekt zastrzyków jest zawsze okresowy i utrzymuje się od 4-6 miesięcy. Termin następnego zabiegu uzależniony jest od utrzymywania się efektów poprzedniego zabiegu, określany indywidualnie u każdego pacjenta. Po kolejnych kuracjach, efekty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

Na czym polega leczenie kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy jest to rodzaj polisacharydu występujący we wszystkich organizmach żywych. Jest to substancja zdolna do wiązania ogromnej ilości wody, dzięki czemu zapewnia utrzymanie odpowiedniej i naturalnej wilgotności skóry. Oprócz tego powoduje mnożenie się i migrację fibroblastów oraz wtórną syntezę kolagenu. Kwas hialuronowy działa również jako zmiatacz wolnych rodników. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość oraz jakość kwasu hialuronowego w skórze, co prowadzi do zwiotczenia skóry.

Kwas hialuronowy stosuje się między innymi:

· do wypełniania bruzd nosowo-wargowych,

· likwidowania zmarszczek wokół ust oraz obniżone kąciki ust,

· a także powiększenie i modelowanie ust.

Dzięki temu iż kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze człowieka nie stwarza ryzyka reakcji alergicznych. Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego bardzo cienką igłą w miejscu, które chcemy skorygować. Przed zabiegiem, miejsce wstrzyknięć jest znieczulane kremem EMLĄ, co trwa około 30 minut, zaś samo ostrzyknięcie trwa 20-30 minut. Efekt zabiegu jest widoczny od razu i utrzymuje się od kilki do kilkunastu miesięcy, co uzależnione jest od trybu życia (np. palenie papierosów, nadmierne opalanie się) oraz wieku pacjenta. Po zabiegu ma prawo pojawić się zaczerwienie i obrzęk, które ustępuje po 1-2 dniach. Oprócz działania wypełniającego, skóra po zabiegu jest bardziej nawodniona, czyli jest w lepszej kondycji niż przed zabiegu.

REJESTRACJA: 85 873 2000

Zapraszamy!

Dr n.med. Andrzej Popow - DUOMED jest ekspertem udzielającym rad na portalu Estheticon.pl.

----------------------------------

Sprawdź czy masz nadwagę: Kalkulator BMI

Rezerwacja online

Uwaga : Warto wejść w rezerwację on-line, ponieważ tu są aktualne dane na temat wolnych terminów, łatwiej wówczas zaplanować wizytę. Rezerwacja on-line jest sprzężona w programem do obsługi obu gabinetów. Program dostarczyła firma pl-soft.

Polecam !!!

---------------------

Początek strony