Bezoperacyjne, skuteczne leczenie zylakow metoda skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler - TO PRZEŁOM W LECZENIU ŻYLAKÓW.!!!

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY
DUO-MED  
dr n.med. Andrzej Popow

Gabinet specjalizuje się  w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość,GERD,nowotwory). Usuwamy zmiany skórne z niezbędną histopatologią oraz leczymy chirurgicznie  wrastające paznokcie. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler. Leczenie żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych skleroterapią.

Duo-Med to również gabinet stomatologiczny oraz gabinet medycyny estetycznej BeautySphere. Zapraszamy. 

    Zęby są narzędziami do rozdrabniania pokarmu. Choć natura wyposażyła nas w 32 bardzo twarde, odporne narzędzia, to przez kilkadziesiąt lat muszą się zużyć. W trakcie jedzenia gorących posiłków następują kilkudziesięciostopniowe zmiany temperatury, zęby atakowane są przez kwasy (cytrusy, napoje typu Cola), nękane próchnicą, ulegają uszkodzeniom mechanicznym.
 
    Trzeba pamiętać, że to jedyna część naszego ciała, która nie potrafi się zregenerować. Dlatego zupełnie inaczej wyglądają zęby młodzieńcze i osób w podeszłym wieku. Zniszczone uzębienie w istotny sposób wpływa na wygląd i odwrotnie: piękne zęby odejmują lat.

W ostatnich 20 latach nastąpił olbrzymi postęp w dziedzinie konstrukcji materiałów dentystycznych. Współczesne plomby łączą się z zębem w jedną całość, walory kosmetyczne czynią je niedostrzegalnymi, a właściwości mechaniczne pozwalają dentystom naprawiać nawet bardzo rozległe uszkodzenia.
Istnieje jednak granica, powyżej której uszkodzenia nie mogą być leczone przez plombowanie a jedynie poprzez pokrycie zęba koroną.

Obecnie wykonywane korony są kosmetyczne, dzielą się na kompozytowe i ceramiczne. Korona kompozytowa jest tańsza ze względu na fakt, iż do jej wykonania może być użyty tańszy stop matalu , a także i to, że oprzyrządowanie i kompozyty są mniej kosztowne od ceramiki. Korona ceramiczna zaś musi być wypalana w specjalnych piecach sterowanych komputerowo w warunkach próżni, jej wykonanie jest bardziej pracochłonne a w konsekwencji droższe. Korony porcelanowe charakteryzują się ogromną odpornością na ścieranie, stałością  barwy, naturalnością oraz długowiecznością.

Statystyki podają, że niemal każdy dorosły obywatel naszego kraju ma niekompletne uzębienie. Czasem brak jest jednego zęba, czasem kilku. Ilość ubytków rośnie z wiekiem badanych. Jest to poważne problem estetyczny oraz medyczny. Ubytki powodują, że pozostałe zęby są bardziej obciążone, inaczej rozkładają się siły i naprężenie zgryzu, zakłócone są funkcje żucia.

Przy brakach jednego, dwóch lub trzech zębów wykonuje się mosty mocowane na zębach sąsiednich lub implantach. Mosty są to uzupełnienia stałe, nieruchome, utrzymujące się na minimum dwóch filarach, z umieszczonym w środku przęsłem. Mosty wykonuje się u pacjentów, którzy mają kłopoty z przyswajaniem się do wyjmowanych protez oraz u pacjentów z niewielkimi brakami zębowymi.

W gabinecie stomatologicznym możemy wykonywać wkłady koronowo-korzeniowe stosowane w przypadku martwych zębów, z całkowicie zniszczoną koroną, a mocnym korzeniem na który mocujemy specjalny sztyft, a następnie zakłada się koronę.

 Przy większych brakach zębowych możemy wykonać również protezy szkieletowe(ruchome). Są one bardzo wygodne, stanowią jeden układ, dzięki czemu siła żucia przemieszczana jest na pozostałe zęby, aby nie obciążać dziąseł. Protezy te można mocować na zatrzaskach i zasuwkach.

W przypadku całkowitej utraty zębów konieczne jest wykonanie protez całkowitych.

 

 

Dr n.med. Andrzej Popow - DUOMED jest ekspertem udzielającym rad na portalu Estheticon.pl.

----------------------------------

Sprawdź czy masz nadwagę: Kalkulator BMI

Rezerwacja online

Uwaga : Warto wejść w rezerwację on-line, ponieważ tu są aktualne dane na temat wolnych terminów, łatwiej wówczas zaplanować wizytę. Rezerwacja on-line jest sprzężona w programem do obsługi obu gabinetów. Program dostarczyła firma pl-soft.

Polecam !!!

---------------------

Początek strony